Hybridní ohřívače vody (bojlery)

V posledním období se specializujeme na rozvíjející se oblast hybridních bojlerů, kde spolupracujeme s výrobcem firmou .

Ohřívače vody LX ACDC/M+K(KW) představují nové technické řešení ohřevu vody při využití ekologicky čistých zdrojů energie. Pro ohřev vody se používá sluneční energie, která pomocí fotovoltaických článků vyrábí jednosměrný elektrický proud, který ohřívá vodu v zásobníku. Originálním řešením je napojení výhřevné spirály na fotovoltaické panely, při kterém nevznikají žádné stráty elektrické energie a proto zařízení pracuje velmi efektivně, přičemž je zabezpečena tepelná ochrana a bezpečná regulace celého systému.

Navíc díky odděleným systémům nahřívá ohřívač v první řadě fotovoltaikou, a v případě studené vody dohřeje elektřinou ze sítě 230V.

V případě zakoupení měniče DC / AC se všechny hybridní ohřívače vody modelové řady M+K (KW) po nahřátí vody na předvolenou teplotu vody vypne a automaticky přesměruje elektrickou energii do měniče, kde se změní jednosměrný proud (DC) na střídavý (AC). Tento el. proud se přednostně spotřebovává v rámci vnitřní elektrické sítě. Takto vytvořená el. energie přináší majitelovi nemalou úsporu.

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte pro více informací a nebo se můžete podívat na stránky výrobce